POTLAČ TRIČIEK A INÉHO TEXTILU

Potlač textilu je proces, ktorý umožňuje vytvárať rôzne vzory a motívy na textilných materiáloch. Existuje niekoľko technológií na potlač textilu, ako napríklad DTF, Flex a Flock potlač.

SPÔSOB POTLAČE

Potlač DTF

DTF potlač je nová technológia, ktorá umožňuje tlačiť vzory na špeciálny transférový film. Pomocou tejto technológie vytvoríme digitálny prenos, ktorý po vytlačení môžeme naniesť na tričká, mikiny a vlastne akykoľvek textil a iný materiál, vhodný na lisovanie v termolise.

Flex - matná potlač

Flex potlač je jednoduchá a rýchla technológia, ktorá umožňuje potlačiť textil zo 100 % bavlny. Táto technológia umožňuje vytvoriť potlač s gumovým, hladkým a matným povrchom, ktorý má výbornú kryciu schopnosť a dokonalú sýtosť farieb.

Flock - semišová potlač

Flex a flock potlač sú dve rýchle a jednoduché technológie na potlač textilu. Rozdiel medzi nimi spočíva v materiáli vrchnej vrstvy. Flex má hladký a matný povrch, zatiaľ čo flock má semišový povrch. Oba typy potlače sú vhodné na potlač tričiek, mikín a vlastne akéhokoľvek textilu a iných materiálov.

Termolis umožňuje bezproblémový prenos tlačenej alebo rezanej grafiky na akýkoľvek textil.

Možnosť výberu textilu

CLASSIC NEW 132

Tričko pánske

Single Jersey, 100 % bavlna (zloženie sa môže líšiť - farba 03 - 97 % bavlna, 3 % viskóza, farba 12 - 85 % bavlna, 15 % viskóza), 145 g/m².

CLASSIC NEW 133

Tričko dámske

Single Jersey, 100 % bavlna (zloženie sa môže líšiť - farba 03 - 97 % bavlna, 3 % viskóza, farba 12 - 85 % bavlna, 15 % viskóza), 145 g/m².

FANTASY 124

Tričko pánske

Interlokové pique, 100 % polyester, rýchloschnúci materiál, strih s bočnými švami, spevnenie ramenných švov páskou, ideálne pre šport a pohybové aktivity, 150 g/m².

Máte záujem o potlač textilu?

Neváhajte nás kontaktovať.
Pripravíme Vám ponuku na mieru.

Dopytový formulár

Page 1
Page 2
Page 3
Page 4
Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracúvaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, emailová adresa a telefónne číslo na výlučne účely odpovede po dobu 30 dní.

*tieto údaje naozaj potrebujeme
Page 5